Bizi takip edin:

Software & Research

Ana Sayfa Üst Yönetim

Üst Yönetim

Ali Bolluk

Genel Müdür

11.12.2020 tarihli Genel Kurul toplantısında yönetim kurulu üyesi olarak üç yıl görev yapmak üzere seçilen Ali Bolluk, aynı zamanda Şirket’in genel müdürü olarak görev almaktadır. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Ali Bolluk; yönetiminde yoğun bir şekilde söz sahibi olduğu aile şirketlerinde (Kayalar İnşaat grubu bünyesindeki Kapet Petrol Ür.Paz.San.Ltd.Şti., Kuzuluk Su Ve Su Ür.Tur.Tic.Ltd.Şti. ve Şerefiye Kaynak Suyu İşl. A.Ş.) Satınalma Direktörlüğü ve Genel Müdürlük yapmıştır. Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak 2014 yılından itibaren Şirket yönetiminde görev almaktadır.

Çiğdem Ferda Arslan

Ürün Geliştirme ve Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ve İstanbul Moda Akademisi Moda Yönetimi mezunu olan Ç. Ferda Arslan, üniversite hayatının başladığı 1996 yılından itibaren aile işi olan iç giyim konfeksiyon üretiminde aktif ve etkin bir rol üstlenmiştir. Üniversite sonrasında dil eğitimi için İngiltere’de bulunmuş olup dönüşünde dünyaca ünlü giyim markalarına uzun yıllar iç giyim ve pijama üretimi yapmıştır. Bu üretimlerin yapılacağı fabrika ve makine yatırım süreçlerini bizzat yönetmiş, aile şirketindeki iç giyim konfeksiyonuna teknolojik makine yatırımları yaptırıp bu şirketin Türkiye’nin en büyük sutyen üretim parkuruna ulaşmasına katkı sağlamıştır. Çiğdem Ferda Arslan, 03.08.2005 tarihinde Şirket’e ortak olmuş olup, bu tarihten itibaren Şirket’te Ürün Geliştirme ve Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Fatih Koç

Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

2005-2010 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde işletme bölümü eğitimi alan Fatih Koç, 2010 yılında lisans derecesi ile mezun olmuştur. 2010-2012 yılları arasında EY Türkiye’de Bağımsız Denetim, 2012-2018 yılları arasında EY Türkiye’de Kurumsal Finansman birimlerinde çeşitli kademelerde çalışmıştır. EY Türkiye Kurumsal Finansman biriminde üretim, tüketici ürünleri, gıda, teknoloji, sağlık gibi çeşitli sektörlerde 30’dan fazla projede yer almış, bunların bir çoğunda proje müdürü olarak finansal durum tespit çalışmalarını yönetmiştir. Fatih Koç, Mayıs 2018’de çalışmaya başladığı Şirket’te Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.